13.6.2009

Letní tréninkový camp Hanuman Gym Praha!!!

Jak je již mnohaletou tradicí, tak i letošní rok pořádáme letní tréninkový - HANUMAN GYM CAMP, zaměřený převážně na techniku, zafixování si bojových kombinací, teorii přípravy boje a v lehké, podotýkám lehké, míře fyzickou přípravu.

Program je zhruba následující: v 7.30 budíček, lehký ranní běh a rozcvička, snídaně, relaxace, dopolední nácviky techniky (drily), oběd, relaxace, odpolední sparingy, večeře, večerní sledování zápasů na videu a teoretický rozbor, večerka.

Ubytování je pro turnus II (závodníci ) a turnus III (nováčci) jako  minulý rok v  Hotelu Větrov, ve městě Vysoké nad Jizerou.
 
Cena je pouze  5 000,- a je v ní zahrnutý kompletní servis: ubytování, plná penze ( jídlo 3x denně), trénink 3x denně, v případě špatného počasí trénink v tělocvičně nebo venkovním krytém Party stanu.

Doprava: nezajišťujeme (každý dle svého uvážení).

Termíny:
MMA - najíždí se 24.7. v pátek odpoledne, začíná se večeří, trénuje se od rána od soboty 25.7. do pátku 31.7 do oběda (POZOR ubytování pro MMA upřesním jiný hotel !).
THAIBOX A závodníci - najíždí se 1.8., v sobotu odpoledne, začíná  se večeří, trénuje se od rána od neděle 2.8. do soboty 8.8 do oběda.
THAIBOX B nováčci - najíždí se 9.8., v neděli odpoledne, začíná  se večeří, trénuje se od rána od pondělí 10.8. do neděle 16.8. do oběda.


Přihlášky mailem na petr@gladius.cz.
P.S.: Stačí jméno, příjmení, datum narozeíi a termín, na který se hlásíte.

« zpět na články